החתונה הרומנטית שלך בהחלט יכולה להתאים לקונספט של חתונות חורף אשר אותן תוכלו לחגוג בגן אירועים בפתח תקווה והסביבה.
אם תמיד חלמתם על חתונה רומנטית בפתח תקווה, אין ספק כי עכשיו גם לכם יש הזדמנות חד פעמית לסגור אירוע של חתונת בוטיק בחורף.

החתונה הרומנטית שלך

החתונה הרומנטית שלך מתחילה כאן

מהי החתונה הרומנטית הטובה ביותר

לא בכל יום מוצאים מקום לחתונה בחורף המתאים לקונספט של אירוע בטבע. לכן, במידה והתחלתם כבר לחפש מקומות לאירועים בחורף, גן אירועים בפתח תקווה והסביבה יוכל לספק עבורכם קורת גג אחת עבור כל סוגי האירועים בסביבת פתח תקווה.

אירוע חתונה בחורף – קסאנדו למי זה מתאים?

אם אתם מחפשים מקום לאירוע קטן ואינטימי בסביבת פתח תקווה ומעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת עבור סגירת אולם בלב העיר המציע קונספט קולינרי עשיר ומטבח שף, אין ספק כי אולמי קסאנדו יוכלו לספק עבורכם מקום מושלם להתחתן בו.

בדרך לחתונה עוצרים למדידות

הגיע הזמן להיכנס אל חנות הבגדים ולמדוד חליפה לחתן ושמלת כלה. אלו הם הרגעים המרגשים ביותר עבור כל זוג טרי המחפש קורת גג לחתונה קטנה ואינטימית.
כעת, לאחר שבחרתם בסופו של דבר את שמלת הכלה וחליפת החתן שלכם, תוכלו להמשיך אל השלב הבא.

צילום בוק לחתונה

הגעתם לרגע הכיף ביותר לפני תחילת החתונה, בו תוכלו לצאת ביחד אל סשן צילום בחוץ, או בסטודיו (או גם וגם). ישנם זוגות המחפשים גם בוק צילומי טראש ומיוחד, בעוד שאחרים יעדיפו צילומי גלם. על דבר אחד אי אפשר להתווכח: לא סתם רוב האנשים בוחרים לעשות בוק זוגי ויחיד לחתונה, היות ומדובר באירוע של פעם בחיים, הוא גם ישאיר אחריו זיכרונות טובים לאורך כל השנים טובות והיפות ביותר.

אטרקציות לאירועים – במה כדאי לבחור

אם אתם מחפשים אטרקציות לאירוע יוקרתי, תוכלו לבחור במגוון נותני שירותים לאירועים המציעים קשת רחבה של גימיקים המתאימים לכל הגילאים – מילדים ועד מבוגרים. דוגמה לאחד מהגימיקים המומלצים לאירוע, תוכלו לקחת מבלונאי המתמחה בעיצוב בלונים לאירועים – אטרקציה נהדרת בגדר של מאסט עבור כל אירוע.