מחפשים וילות נופש בצפון לזוגות? אחד המקומות היפים ביותר והיוקרתיים ביותר בצפון הארץ ישמחו לספק עבורכם וילות וסוויטות מפוארות אשר וודאי יגרמו לכם להעריך את המקום בו אתם נמצאים. אין ספק כי כאשר מדובר בבית מלון בוטיק, לא בכל יום תזכו למצוא וילה מפנקת ומפוארת כמו של שאטו גלילי.

וילות נופש בצפון לזוגות

וילות נופש בצפון לזוגות

וילות נופש בצפון לזוגות

כמו בכל שנה גם השנה אתם וודאי מחכים לרגע הזה בו תצאו לבית מלון עבור החופשה הזוגית שלכם ביחד. מדי שנה עשרות אלפי ישראלים יוצאים לבתי מלון, צימרים, ובתי אירוח. מדי פעם כדאי גם לגוון בבחירת המקום לחופשה שלכם ולכן אנו ממליצים לכם לשנות כיוון ולפחות פעם אחת לבחור בחופשה בבית מלון בוטיק מבין המקומות היוקרתיים בישראל.

מה תוכלו לצפות מחופשה רומנטית ומפנקת בצפון?

  • ספא זוגי מפנק ורומנטי
  • יין משובח איכותי ויוקרתי
  • סוויטות מפוארות
  • נוף מרהיב כמו באירופה
  • יחס חם ואישי לאורך כל החופשה
  • שפע של פינוקים והטבות

ועוד.

כאשר מדובר בחופשה יוקרתית, לא כל זוג יכול להרשות לעצמו לסגור חופשת בוטיק כמו בשאטו גלילי.
יחד עם זאת יש דברים שחייבים לעשות לפחות פעם אחת בחיים, וכזו היא גם החופשה שלכם בבית מלון יוקרתי וייחודי בצפון.

מתי כדאי לשריין מקומות לחופשת בוטיק יוקרתית?

אם אתם מעוניינים לסגור תאריכים לחופשה בזמן החגים אנו ממליצים לכם לשריין מראש מועד לפחות חודשיים שלושה מראש. כך, גם אתם תוכלו להבטיח את מקומכם באחד מבתי המלון המפוארים והיוקרתיים ביותר בישראל.

האם כדאי לצאת לחופשה במהלך השנה או בתקופת החגים?

התקופה הנפוצה ביותר בשנה לחופשות בבתי מלון היא במיוחד בתקופת החגים. לכן, אם גם אתם רוצים לסגור דיל משתלם בתקופת החגים, אנו ממליצים לכם לעשות כן בתי מלון יוקרתיים, ייחודיים וברמה אחרת לחלוטין.

לקבלת מידע על שאטו גלילי מלון ספא יוקרתי בגליל, היכנסו עכשיו אל האתר הרשמי שלהם או התקשרו ובקשו לשריין מקום בטווח התאריכים של בין זמני החגים. שאטו גלילי, בית מלון ספא יוקרתי ומפנק ישמחו לספק עבורכם את כל מה שבאמת חלמתם עליו תחת קורת גג אחת.