מתכננים אירוע? בשעה טובה! כדי לבחור את המקום הכי טוב לאירוע, במיוחד במרכז הארץ, עלינו קודם להבין מהו האירוע – האם זאת חתונה, בר/בת מצווה, ברית? או שמדובר בכנס מקצועי מטעם העבודה/אירוע חברה. לכל אלה השפעה על סוג אולם האירועים אותו נבחר ועל תקציב שנרצה להשקיע.

טיפים לסגירת מקום לאירועים במרכז

טיפים לסגירת מקום לאירועים במרכז

להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור אולם מתאים במרכז הארץ לפי סוג האירוע:

 1. חתונה

אירועי החתונות הם השכיחים ביותר בעולם גני אירועים. כאשר אתם מחפשים אולם להתחתן בו עליכם לתת דגש על 3  דברים עיקריים:

 • עיצוב האולם – האם המקום הוא גדול או קטן? האם קבלת פנים מתרחשת בגן יפה או שהמקום כולו סגור? האם שופץ לאחרונה?
 • אוכל – הפרמטר החשוב ביותר. את האוכל שהיה בחתונה שלכם יזכרו שנים ארוכות, לכן אל תתפשרו. למשל, רויאל גרדן (Royal Garden) בפתח תקווה, שמים דגש מיוחד על איכות וטעם המנות. גם האורחים הכי קשים ייהנו מהאוכל.
 • כמות המוזמנים – אם יש לכם מספר גדול של מוזמנים, תוודאו שהאולם מאפשר להושיב את כולם בנוח ולהשאיר מקום ברחבה.

 

 1. בר/בת מצווה

כאשר מדובר בבר או בת מצווה, אנחנו מדברים על אירוע קטן יותר שעיקר המוזמנים בו הם ילדים. לכן שימו לב לדברים הבאים:

 • מיקום האולם חייב להיות נגיש ונוח – כדי שהילדים יוכלו להגיע בקלות. לכן מבחינת אולמי אירועים במרכז רויאל גרדן היא הבחירה המעולה – נמצאת מאוד קרוב לצומת ירקונים, בקרבת תחנת רכבת וצירי תחבורה ראשיים. כמו כן למקום חניה פרטית המסוגלת להכיל כ-300 כלי רכב.
 • תפריט כשר – בר מצווה הוא אירוע דתי. לכן עליכם לשים לב שהאוכל שיוגש יהיה אוכל כשר.
 • אפשרויות עיצוב – כיוון שמדובר באירוע לילדים סביר להניח שנרצה לשלב אטרקציות לילדים. זה יכול להיות מתנפחים, דוכני פופקורן, הפעלות ועוד. עלינו מלוודא שהמקום מאפשר.

 

 1. ברית/ה

כאשר מדובר באירוע ברית מילה/ בריתה, בדרך כלל מדובר באירוע צהרים שמארגנים ממש מהיום למחר. לכן, מלבד המקום עצמו עדיף לחפש אולם שיכול לתת חבילת הכל כלול – כלומר האולם דואג למוזיקה וצילום.

 

 1. כנס מקצועי/אירוע חברה

להבדיל מאירועי שמחות, בחירת אולם לאירוע חברה מתבצעת באופן שונה:

 • ארוחה – הרבה פעמים לאירועי חברה מזמינים קייטרינג. אם מעדיפים את המטבח של האולם, סוגרים על סלטים + מנה עיקרית + תוספות חמות. דבר זה מוזיל משמעותית את עלות המנה.
 • אינטרנט אלחוטי ומערכת מולטימדיה מתקדמת – במהלך כנסים מדברים על החברה, עושים פרזנטציות, נושאים נאום ועושים דיון. לכן עליכם לוודא שהעולם מספק את כל הציוד הדרוש לשם כך.

לעוד מידע על רויאל גרדן